Sygnały ostrzegawcze z układu ciała

Fizyczne ciało człowieka dokładnie pokazuje, w jaki sposób jest ono rzeczywiście kupowane pod względem odnowy biologicznej, zdrowia i zadowolenia z życia. Z tego powodu jeszcze ważniejsze jest słuchanie wewnętrznego przewodnika ciała fizycznego i poważne ostrzeżenie o znakach ostrzegawczych.

Wiele osób ma obecnie sąsiadów wraz z tymi małymi, nieprzyjemnymi, pierwszymi sygnałami z ciała fizycznego, które z pewnością doradzą naszej firmie: na przykład istnieje chroniczny ból brzucha, który pojawia się każdego ranka, biorąc pod uwagę, że reklamy do głowy od Podział lub częste ataki frustracji, wpływające dramatycznie na ostrość i zdrowie. Podobnie niektóre wysypki skórne, kaszel z okresu, a nawet ból szyi i pleców mają na celu przedstawienie czegoś złego.

Nierówność

Nierówność

Na szczęście okazuje się, że na wizytę do lekarza zwykle nie kryje się żadna istotna dolegliwość za wskaźnikami takimi jak ból głowy, zaburzenia snu, szczypanie brzucha, a nawet ciągłe drażniące nozdrza. Te problemy często mówią, że charakter, umysł, a także ciało fizyczne z pewnością nie są w równowadze. W szortach: ciągły stres i lęk, stres psychiczny i lęk, konsekwentne ekstremalne wymagania, a nawet nieobecność na etapie rekreacji, przeważają nad zdrowiem.

W rzeczywistości jest to obecnie rozpoznawane, że istnieje rzeczywiście związek pomiędzy napięciem, a także dobrym samopoczuciem. Podczas gdy większość ludzi skutecznie absorbuje pewną objętość zgiełku, jak również codzienne zaburzenia, nieubłaganie lub nawet poważne napięcie psychiczne może wywoływać chorobę. Podczas gdy ciągły spór może z łatwością wywierać wpływ na sąsiadów z sąsiedztwa również na zdrowie, takie jak rozstanie towarzyszy lub emocje, których nie ma w pobliżu wymagań codziennego stylu życia.

Zestresowany, a także nieudolny

Zestresowany, a także nieudolnyZbyt duże fizyczne lub psychiczne napięcie mogłoby zmniejszyć sprawdzone mechanizmy obronne i wiązać się z ciągłymi chorobami układu oddechowego. Podczas gdy dorośli często dwa razy w roku są dręczeni przez chłodne, wielu zestresowanych współczesnych ma poczucie, że z pewnością nie pasują do sezonu zimowego.

Kiedy przeziębienie wygląda następująco, to jest właściwie czas na przeglądanie medycznego profesjonalisty, a na pewno dodatkowo – w końcu – na sygnały ciała. Większość z tych uderzeń nie wymaga modyfikacji kilku zachowań, aby zapewnić naturalną ochronę organizmu raz jeszcze.

Różne inne zapisy
Właściwa interpretacja wskaźników fizycznych ciała
Dziesięć sugestii dla dobrze zrównoważonego, długiego stylu życia
Czerwonawe miejsca? To opóźnia się!

Warstwa skóry jako lustro serca

W rzeczywistości jest to bardzo możliwe, że skóra na lęku lub reflektory żalu. Mówiące słowa, w tym „to ja pod warstwą skóry” lub nawet „Mogę wyjść ze skóry” sugerują, jak bardzo warstwa skóry i serce są połączone ze sobą. Obawy psychologiczne są często przyczyną skaz skóry.

Istnieją powiązania między poszczególnymi problemami skórnymi, a także równowagą psychiczną. Przykładem jest wyprysk atopowy, który można wzmocnić psychicznym niepokojem. Uczucie wyprysków i swędzenie mogą się nasilić, jeśli duch faktycznie przechodzi.

Warstwa skóry jako lustro serca

Odwrotność też jest prawdziwa: silne, widoczne i rozdzierające warunki warstwy skóry mogą z łatwością poruszać się mocno na psychice.

W związku z tym wiele warunków warstwy skóry są w rzeczywistości adresowane w międzyczasie całościowo. Odpowiednie zasady postępowania i wiele obyczajów przypuszczają, że z pewnością nie tylko chora skóra wymaga leczenia, ale od zdradzieckiego ducha zależy pomoc.

Na szczęście warstwa skóry odzwierciedla nie tylko psychologiczne zmartwienie, ale także wytrzymałość i wewnętrzne zadowolenie. Jeśli osoba „poleruje z zadowoleniem” lub „w całej swojej rozluźnionej warstwie skóry”, wszystko wskazuje na to, że tak wygląda jego globus.